Sodininkų bendrija "Sodžius-4"

Kontaktai

Pirmininkas  Antanas Molis, M:    +37060982909
Buhalterė    Birutė Lašienė, M:    +37067107840
El. paštas : sodzius4@gmail.com

Nario mokestį galite sumokėti ir internetu:
Sodininkų bendrija „Sodžius-4”
Bankas: Swedbank AB
Sąskaitos Nr. LT407300010002482924
Į/k 191481256
Mokėjimo paskirtyje nurodykite savo sklypo numerį.

6 thoughts on “Kontaktai

 1. Jau metai laiko praejo kai prašiau pateikti kokiu pagrindu ir už kokias paslaugas renkamas nario mokestis 35 eurai,taip ir nesulaukiau atsakymo,o sulaukiau tik vel eilinio buhalteres skambucio kad reikia susimoketi už 2016 metus. TODEL VEL KLAUSIU UŽ KA ŠIS MOKESTIS ?

  Patinka

  • Manau uždavęs klausimą pats ir atsakėte – “nario mokestis 35 eurai“. Jis patvirtintas SB Sodžius-4 Visuotinio susirinkimo.

   Patinka

  • Laba diena ,Arūnai
   Visuotinis bendrijos susirinkimas kiekvienus metus tvirtina ateinančių metų biudžetą. Ten visose grafose matyti, kur yra išleidžiami pinigai.Jųs tai galite pasiskaityti visuotinio susirinkimo dokumentuose. Pagrindinis mokestis šiais metais bus skiriamas asfaltuotų gatvių kapitaliniam remontui.Didelis pajamų šaltinis, buvo skiriamas gatvių apšvietimui,sodo vandens tiekimui ir pagrindinių trasų remontui.Smulkiai matysite pajamų ir išlaidų ataskaitoje.Prašome dalyvauti bendrijos susirinkimuose kuris vyks birželio 16d 19 val.Pakartotinis susirinkimas vyks liepos 1d.šeštadienį.
   Su pagarba. Sodo bendrijos pirmininkas.

   Patinka

 2. Laba diena, jei nesiruosiat asfaltuot Kryzioku 5-osios, tai gal mums nario mokestis mazesnis bus, kuo mes durnesni, kad turim savo masinas ar kojas lauzyt tokiose duobese?

  Patinka

 3. Sveiki,
  Esu S/B Sodžius4 narys.
  Galbūt kažkas susidūrėte ir galėtumėte suteikti informacijos, kokios sąlygos turi būti įgyvendintos, kad akligatvyje būtų įrengtas apšvietimas? Namas yra akligatvyje, kuriame nėra jokio apšvietimo. Ar apšvietimas dedamas nuosekliai akligatviuose ar reikia atskirų tam prašymų ir kam? ačiū už suteiktą informaciją.

  Patinka

 4. Labai malonu,kad pradėjote tvarkyti mūsų gatveles,bet gaila,kad ne visi išlaiko ribas ir toliau neleidžia praplatinti iki reikiamo pločio gatvelių.Vieni tvarko,o kitiems nusispjauti.Štai malonu būtų,kad pasidomėtumėt taip vadinamu akligatvių Kryžiokų 8.Tvora prie 130 namo patraukta,o žolėje riogso akmenys,padvėsusios katės,prie namu pristatyti automobiliai ir nėra galimybės privažiuoti prie savo namo.Akligatviai neturi būti apstatyti automobiliais.Kaip suprantu turėtu būti galimybė apsisukti.Kaip pastebējau,tai šis akligatvis apleistas.Labai prašom,kad pasidomėtumėt ir sudrausmintumėt tuos gyventojus,kuriems ,jų supratimu galima daryti viską ir nebūti įspėtam.Ribos mūsų akligatvyje tikrai nėra išlaikytos.Tai yra nuoširdus prašymas padėti

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s