Sodininkų bendrija "Sodžius-4"

Prasideda gatvių remontai

6 Komentaras

Atėjo šventė ir į mūsų kiemą 🙂

Džiugu pranešti, kad šiais metais asfaltuos Kryžiokų sodų 2-ają, Kryžiokų sodų 3-ają, Kryžiokų sodų 4-ają bei Kryžiokų gatves. Pagaliau galėsime važiuoti ne “užlopinėtu“ ir neduobėtu asfaltu. Galime ruošti riedučius… Didelis AČIŪ SB “ Sodžius-4″ pirmininkui už ilgą ir nuoseklų triūsą 🙂

Deja, Kryžiokų sodų 5-oji liks netvarkyta. Kadangi viena gatvės pusė priklauso sodų bendrijai “Panerys“ ir šios bendrijos pirmininkas nusprendė neskirti lėšų gatvių tvarkymui.

6 thoughts on “Prasideda gatvių remontai

 1. dar ir tai kad pirmininko nuopelnu del asfalto dejimo nera jokiu visai ,sias gatves asfaltuoja savivaldybe,gavusi daugybe gyventoju skundu.Ir siaip kaip matote siemet mieste daug asfaltuoju kiemu prie daugiabuciu,bei asfaltuojamos gatves kurios visai nebuvo asfaltuotos.O pirmininkas tik pasipelnys prisidenges savivaldybes asfaltuojamais keliais.Beje ar kasnors mate nors viena israsa is banko kur yra pervedinejami bendrijos pinigai ..

  Patinka

 2. http://www.vilnius.lt/index.php?753857467 kazkodel jusu pirmininko nuopelnai yra savivaldybes puslapyje,ir kazkodel niekas neskelbia kiek privaciu asmenu del asfalto kreipesi i savivaldybe,taigi pirmininkas tik prisidengia kitu zmoniu nuopelnais,ir idomu dar kokia suma perves i savivaldybes saskaita uz asfaltavima.Nes tokiu dokumentu kazkodel niekas niekur neskelbia,o tik kazkokias Exel lenteles…

  Patinka

  • manau, tai butų puikūs klausimai savivaldybei 🙂 kai gausite atsakymus – prašau praneškite.
   O jei esate SB ARAS atstovas, gal galėtumėt pranešti ir savo sprendimą dėl bendrų gatvių asfaltavimo ?

   Patinka

 3. Kazkodel po ataskaitinio susirinkimo aš asmeniškai kalbejausi su “Panerys“ bendrijos pirmininku ir jis neneige kategoriskai kad neprisidės prie Kryžiokų soduų 5 gatvės asfaltavimo.Tiesiog matyt per mazai buvo bendrauta per mažai įtikinėta. Pirmininkui siulau surinkti I pasitarimą gyventojus gyvenančius abiejuose soduose ir besinaudojančius bendrai Kryžiokų sodu 5 gatve ir tada pamatysim kas pries sios gatves remontą.

  Patinka

 4. Sveiki,del Kryzioku sodu 5 -sios gatves remonto jau kalbame treti metai…Siemet jau tikra tragedija,neimanoma pravaziuot kai palyja ar ejo pasalas. Todel kas daroma tariantis su “Panerio“bendrija del sios gatves isasfaltavimo.Kantrybe jau baigiasi ,sodo pirmininkui jau pernai siuliau surinkti visus vairuotojus is abieju pusiu gyvenancius ir naudojancius sia gatve.Kas yra padaryta ?Saziningai moku sodo mokescius ir pervedu 2 proc. bet tai nesites jei si gatve nebus surmontuota Prasau sodo pirmininko I siu metu susirinkimo darbotarke pagrindiniu klausimu itraukti Kryzioku sodu 5 sios gatves remonto klausima ir butinai pakviesti Panerio bendrijos pirmininka.
  Edmundas

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s